Sprawdź Aktualne Promocje!

Nasze promocje

Krótko o nas

Wewnątrz znajdziecie Państwo mnóstwo kwiatów, doniczek, dekoracji oraz różnych artykułów do urządzania i pielęgnacji ogrodu. Udany wypoczynek w otoczeniu oferowanych przez nas pięknych kwiatów rabatowych, balkonowych, krzewów iglastych i liściastych zapewnią nabyte u nas różnorodne, nowoczesne meble ogrodowe. Piękny wystrój wnętrza, miła i fachowa obsługa zachęcają do zakupów.

Szeroki asortyment ogrodniczy

W naszym sklepie znajduje się ponad 30000 pozycji produktów. Ogromny wybór roślin ogrodowych i domowych, nawozy, nasiona, kosiarki, zraszacze, węże i wiele innych – wszystko, czego potrzebuje Twój ogród. Z nami stworzysz swój raj na ziemi.

Fachowa obsługa

Nie wiesz jaką roślinę wybrać?
Szukasz nietypowych egzemplarzy? Chcesz uzyskać rzetelne doradztwo? Nasz personel to fachowcy, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i szczerze doradzą.

Opinie na nasz temat

Bardzo miła obsługa i dobre miejsce nie tylko na zakupy do ogrodu , kupno kwiatów, mają także rzeczy na prezenty okazjonalne np.pościele, ręczniki, bibeloty, ozdoby oraz ozdoby okazjonalne np. bombki, gwiazdy, kwiaty, choinki wszystko bożonarodzeniowe i rabaty nie od całego rachunku, a od każdego produktu. W tym roku 2017 kupiliśmy choinkę o 20% tańszą i ozdoby też każda 20%taniej.

Alicja Grzelak

Bardzo duży wybór oryginalnych roślin o każdej porze roku. Zawsze zdrowe i silne roślinki bez chorób. Profesjonalne doradztwo i wspaniale zaopatrzony wewnętrzny sklep gdzie można kupić wszystko od kosiarki, po doniczkę i bujaki ogrodowe. Bardzo lubię to miejsce.

Anita Miedzianka

Zawsze znajdziesz coś dla siebie, i to nie tylko roślinę ale również wyposażenie do ogrodu, meble, hamaki, huśtawki, itp. Poza tym super profesjonalna obsługa. Polecam! !!!

Krystyna Handzel

Bardzo duże centrum ogrodnicze,szeroki asortyment produktów nie tylko ogrodniczych. Polecam inne działy:-)

Arkadiusz Kostrubała