O Nas

Nasza historia

Historia naszego centrum sięga początku lat 90-tych. Wszystko zaczęło się od małego straganu na toruńskim targowisku , następnie małego sklepiku na terenie Ostaszewa, stopniowo przeobrażajac się w centrum ogrodnicze. Nasza firma jest firma rodzinną od lat nagradzaną w wielu prestiżowych konkursach. Od samego początku powstania firmy najważniejszą misją było zadowolenie i satysfakcja klienta. Staramy się z duchem czasu rozszerzać nasz asortyment, aby zadowolic każdego, najbardziej wymagającego klienta.

Sklep

Klientów zapraszamy do odwiedzenia nowoczesnego sklepu Centrum Ogrodnicze w Ostaszewie k/Torunia. Można tu kupić dokładnie wszystko do domu i ogrodu.

Zaopatrzenie

Wewnątrz znajdziecie Państwo mnóstwo kwiatów, doniczek, dekoracji oraz różnych artykułów do urządzania i pielęgnacji ogrodu.
Udany wypoczynek w otoczeniu oferowanych przez nas pięknych kwiatów rabatowych, balkonowych, krzewów iglastych i liściastych zapewnią nabyte u nas różnorodne, nowoczesne meble ogrodowe. Piękny wystrój wnętrza, miła i fachowa obsługa zachęcają do zakupów.