56 674 03 65 / 56 674 00 10 - dział ZOO sklep@co-ostaszewo.pl
Godziny otwarcia: Poniedziałek - piątek 10-16, sobota 10-17, niedziela 10-17

Sklep Zoologiczny

W zeszłym roku na wiosnę  zaszły duże zmiany w naszym Centrum Ogrodniczym gdzie rozbudowany został nowy, największy w regionie sklep zoologiczny. Pomysł powstał z uwagi na brak tak dużego sklepu w naszej okolicy.

Większość z nas ma w swoim domu jakieś zwierzęta, np. psa,  kota, rybki, papugi lub gryzonia, a jeśli nie ma to z pewnością pragnie je mieć. Posiadanie zwierzaka w domu to duża przyjemność, ale także spory obowiązek, Pragniemy stworzyć im jak najlepsze warunki do wspólnego bytowania, a doskonale wiemy, że każda rasa i gatunek wymaga innego podejścia i dbałości.

By sklep spełniał najwyższe standardy, zatrudniliśmy specjalistów, którzy przede wszystkim służą fachową poradą w zakresie hodowli zwierząt i dbałością o dobór odpowiednich produktów, dostosowanych do danego gatunku zwierząt. Warto kupować karmy sprawdzonego pochodzenia polecane przez weterynarzy lub osób mających doświadczenie w opiece nad zwierzętami. Dieta powinna być dopasowana do wielkości zwierzęcia, trybu życia zwierząt i ich upodobań.Równie ważna jest higiena zwierząt. Powinny mieszkać w czystych higienicznych warunkach oraz być myte bądź czyszczone.

Każde zwierze potrzebuje również rozrywki, czułości i bliskości. Zwierzęta lubią być delikatnie przytulany i głaskane. Z psem można pójść na długi spacer, z kotem pobawić używając sztucznej myszy na sznurku, a chomikowi z pewnością spodoba się kółko do biegania. Tego typu asortyment z pewnością znajdziecie w naszym sklepie.

Oprócz bogatego asortymentu produktów, posiadamy niezwykłą liczbę oferowanych zwierzaków. Znajdziecie u nas m.in. 120 gatunków ryb, gryzonie, świnki morskie, papugi, kanarki,króliki. Dodatkowo oferujemy rozbudowany dział z terrarystyką oraz akwarystyczny z rybami stawowymi i do oczek wodnych.

 

ZAPRASZAMY 🙂