Sprawdź Aktualne Promocje!

Nasze promocje

Krótko o nas

Nasz sklep zoologiczny powstał w 2015 roku i z dnia na dzień jest coraz większy.
Mamy ponad 120 zbiorników wodnych i szeroką gamę ryb słodkowodnych około 300 gatunków.
W ofercie znajdą Państwo duży wybór karm suchych i mokrych dla psów i kotów oraz akcesoria dla zwierząt.

Szeroki asortyment zoologiczny

W naszym sklepie akwarystyczno-zoologicznym znajdą Państwo szeroką gamę preparatów akwarystycznych i do oczka wodnego, ryb słodkowodnych oraz sprzętu.
W ofercie mamy także karmy dla psów, kotów, gryzoni oraz papug i akcesoria dla nich.

Fachowa obsługa

Sklep akwarystyczno-zoologiczny mieści się w Centrum Ogrodniczym w Ostaszewie i jest jednym z największych w regionie. W naszym sklepie pracują eksperci z dziedziny akwarystyki, którzy doradzą i pomogą najbardziej wymagającemu klientowi.

Opinie na nasz temat

Bardzo dobrze wyposażony sklep, zdrowe ryby, piękne rośliny oraz niesamowicie duży wybór dla wszystkich pasjonatów nie tylko akwarystyki. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ znalazłam to co chciałam i nie mogłam wcześniej dostać w toruńskich sklepach. Na pewno będę wracać, zwłaszcza że ceny są adekwatne A personel bardzo miły i pomocny.

Olimpia Przyjemska

Super byłam z Mężem pierwszy raz w sobote i wiem , że juz nigdzie indziej nie pojedziemy tylko tam, rybki super wybór ,Pani(chodzi mi o Panią w krótkich ciemnych włosach, wysoka , bo chyba są tam dwie ) która zajmuje sie rybkami naprawde pierwsza klasa pierwszy raz spotkałam sie z kims, kto tak opowiada o rybach i zna sie na nich ,wie co i jak ,anie wciska kit byle sie rybek pozbyć widać , że Czuje sie tam Pani jak „rybka w wodzie” Polecam wszystkim z czystym sumieniem i do zobaczenia 😉

Asia Karol Szulc

Doskonały i profesjonalny sklep z miłą obsługą 🙂

Waldek Sikora

Najlepszy sklep zologiczny w regionie! Ogromny wybór !! Piekne rybki ! Polecam w 100% 🙂

Sandra Gołębiewska

[logoshowcase center_mode="true" slides_column="5" cat_id="6"]